Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpłatne wykłady dla właścicieli psów w Warszawie

„Dobry Pies. Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami” zaprasza na bezpłatne wykłady dla właścicieli psów, które będą odbywać się w każdy drugi poniedziałek miesiąca. Start już 12. maja!
W czasie wykładów poruszane będą najbardziej problematyczne i istotne dla właścicieli kwestie oraz tematy wokół których istnieje wiele mitów i sprzecznych teorii. Serdecznie zachęcamy do udziału! Wstęp jest zupełnie darmowy.

Pierwszy wykład już w najbliższy poniedziałek!

12 maja: "Socjalizacja psów"

Jak zadbać o to by nasz pies czuł się dobrze w towarzystwie innych psów?

Miejsce: Restauracja VEGA,  Al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (przejście na tyły budynku, przy numerze 36)

Godzina: 19.00 – 21.30

Tematyka kolejnych wykładów:

9 czerwca: “Tropienie nie tylko użytkowe – doskonałe zajęcie dla każdego psa”

14 lipca: “Pies nastolatek…. buntownik z wyboru?”

11 sierpnia: “Nauka chodzenia na smyczy i lince - przyjemny i bezpieczny spacer z psem”

Odpowiedz
Ciekawa sprawa,moze ktoś z właścicieli na forum brał udział w takim bezpłatnym szkoleniu i napisze czy warto zapisać się na następną edycję? Czekam na jak największą ilość informacjiSmile

http://www.Ares.biz.pl
Odpowiedz
Ja w ubiegłym miesiącu brałam udział w podobnych szkoleniach na terenie Wrocławia. Ekstra sprawa! Co prawda musiałam za nie zapłacić, ale w ogóle nie żałuję wydanych pieniędzy. Jedno szkolenie dostarczyło mi więcej wiedzy niż przeczytanie 10 książek.
Odpowiedz
Myślałem,że wykłady są za darmo,a tu proszę- czyli jednak trzeba za nie zapłacić tak? Podaj szczegóły bo zaciekawił mnie ta sprawa,co nie zmienia także faktu,że można dowiedzieć się z pewnością wielu nowych,ciekawych rzeczy. Im więcej opinii na ten temat tym oczywiście lepiej.
Odpowiedz
Szkolenie było organizowane przez firmę Vadecorso, koszt ok. 150-200 zł. Odbywało się w godzinach 9:00 - 16:00, a w nim 6 godzin szkolenia, oraz 2 przerwy kawowe (kawa, herbata, napoje, ciastka, owoce). Każdy uczestnik otrzymał autorskie materiały szkoleniowe oraz, co najważniejsze, imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Wykłady były ciekawe, w przystępnym języku. Analizowaliśmy wspólnie problemy oraz mieliśmy możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji. Naprawdę warto było poświęcić jeden dzień Wink
Odpowiedz
Dziękuje za opinie,właśnie o coś takiego mi chodziło i teraz wiem czego się trzymaćSmile Może przy następnej okazji szkolenia,także wezmę w nim udział,tym bardziej jeżeli warto i wnosi coś ciekawego w nasze życieSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości