Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Ktoś stosuje BARF?

Ja swojemu daje można powiedzieć wszystko co mi się tylko napatoczy w sklepie mięsnym, mój Gizmo nie kręci nosem na nie.

Idę na łatwiznę: mięso mielone, kości karkowe, serca do tego marchewka surowa, i jest super jedzonko.

Pies musi być przyzwyczajany od małego do takiego jedzenia, lub stopniowo w wieku dorosłym.

Odpowiedz
Moje jedzą (mam 2 Cavaliery) choć stosuję dietę naprzemienną:gotowane jedzonko, karma sucha, BARF, bywają dni że bardzo ich surowe mięso "szczypie" w zęby. Jest i na to sposób jeden zajada to i drugi się przekonuje do tego jedzenia.
Pozdrawiam
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
Każda dieta naszego psa powinna być odpowiednio zbilansowana i od tego zacznijmy. Nikt nie lubi monotonii,czyli tylko suchej lub mokrej karmy,warto urozmaicać ją. Osobiście nie znam psa który pokręciłby nosem i odszedł od mięsa.
Odpowiedz
my dopiero eksperymentujemy, w sensie zaczynamy barfować i jestem pozytywnie zaskoczona - psy uwielbiają i indyka i jagnięcinę i wolowinkę, radzą sobie z kośćmi, ważne jest prawidłowe przestawiania, jak sie tu nawali to może byc rozwolnienie a psy często unikaja jedzenia podawanego tuz przed taka niedyspozycją. U nas była głodówka 36h, potem dwa dni żoładków wołowych nieczyszczonych, 3 dnia mieszanka z mięsem bez kości, dwa dni mięso bez kości i stopniowe włączenie kości.
[URL=http://www.forlegs.pl]Forlegs.pl Sklep dla psa i kota - zdrowe karmy dla psów i kotów, obroże i legowiska[/URL]

Odpowiedz
W takim razie nic tylko pozazdrościć i oby tak dalej,a na pewno efekty takiej diety będą bardzo pozytywneSmile W razie problemów orz pytań pisz na forum,chętnie pomożemy i doradzimy.
Odpowiedz
Dieta typu BARF nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem,wiele zależy od konkretnej rasy psa oraz jego wieku. Czasem stosujemy ją jako dodatek do karm suchych,ale nie są to przesadne ilości. Póki co bazujemy na karmie Josera.
Odpowiedz
My wiele razy dawaliśmy naszemu psiakowi surowe mięsko ale nie chciał tego nawet ruszyć. Zostaliśmy przy karmach suchych na zmianę z mokrymi z puszki..
Odpowiedz
A jaką karmę teraz podajecie swojemu psu z tej suchej? Bo akurat tutaj polecam Nutram o optymalnym, bogatym składzie, która na pewno posmakuje również Waszemu pupilowi. W razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości