Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frolic Complete
Frolic Complete to karma z niższej półki cenowej. Za 2 kg zapłaciłam w hipermarkecie 15 zł.

Skład:
zboża (min.4%)
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% wołowiny)
oleje i tłuszcze,
warzywa (min. 4 % marchewki i min. 4% groszku)
substancje mineralne.

Karma pachnie standardowo - niezbyt przyjemnie, ale znośnie dla ludzkiego nosa. Smile Ma interesujący kształt i nie jest standardowo twarda, w strukturze przypomina bardziej wysuszonego biszkopta.

Zauważyłam, że po spożyciu karmy pies ma wzmożone pragnienie, znacznie bardziej niż w przypadku innych karm.

[Obrazek: frolic_drob1.jpg]
Odpowiedz
Witaj .
Pies jest zwierzęciem mięsożernym i raczej karma o zawartości 4 % mięsa jest karmą zbożową i można nią kury karmić Wink , także zachęcam do kupna karm które mają min. 20 % . Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jak na niższa półkę cenową,to skład tej karmy i tak nie przedstawia się fatalnie,bywają dużo gorsze. nie mniej jednak uważam,ze powinniśmy zapewnić naszemu psu dobre,prawidłowe odżywianie,to podstawowa kwestia a szeroki wybór karm znajdziecie u nas.
Odpowiedz
Frolic należy do lepszych karm z niższej pólki cenowej. Ma i tak lepszy skład od typowych marketówek. Lecz jeżeli chcesz żeby ci psiak pożył długo i był zdrowy rozglądaj się za karmami co mają minimum 30% mięsa.
Odpowiedz
Nie wiem czy jest w ogóle takie pojecie: dobra karm a z niższej półki cenowej,karma albo zawiera dobry skład albo nie,akurat z tych lepszych polecam Josere lub Nutram- bardzo dobre karmy i w odpowiedniej cenie.
Odpowiedz

Ja mam w planach kupienie yorka i zastanawiam się czy frolic będzie dla niego odpowiedni... Jak myślicie? Znalazłam też na http://www.krainapupila.pl/karma-royal-d...1-5kg.html karmy typowo dla tej rasy i teraz nie wiem co wybrać. Jak dla mnie Frolic ma bardzo mało mięsa w składzie i jakoś mnie to nie zachęca. Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc,

Odpowiedz
Nie,takie i podobne karmy budżetowe jak Frolic nie będą dobrym rozwiązaniem dla Yorka który z natury jest wybrednym psem i należy podawać mu wysublimowaną karmę najwyższej jakości. Zawsze staraj się sprawdzać jej skład,dla przykładu mogę z czystym sumieniem polecić karmę Nutram.
Odpowiedz
Dla Yorka polecam raczej przysmaki i dobre karmy w postaci batonów pasteryzowanych drobiowych lub wołowych,dla przykładu
http://www.ares.biz.pl/oferta-t3/produkt...yzowane-a8
Odpowiedz
Mój pies swego czasu bardzo lubił Frolic, nie kupowałam mu za często no a teraz jest seniorkiem więc musi mieć specjalistyczne karmy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości