Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak żywić psa?

Planuję zostać hodowcą. W zakresie psów mam póki co niewieliie doswiadczenie, gdzie mogę czegoś się naczyć o generlanym żywieniu psów?

Odpowiedz
Książki, programy telewizyjne, artykuły, fora, specjalne szkolenia. Możliwości jest wiele.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, chodź trochę spóźnioną. Już się zapisałam na szkolenie do Vadecorso.
Odpowiedz
Też uczestniczyłam w tych szkoleniach. Na pewno nie pożałujesz.
Odpowiedz
Takie szkolenia na pewno dadzą Ci pozytywny efekt,ale po za tym polecam również książki czy artykuły,przeglądanie tematów na forum i aktywne udzielanie się w nich. To nowe doświadczenie które potem na pewno zaprocentuje.
Odpowiedz
To jest dobry pomysł, ale trzeba pamiętać, że nie każde forum jest merytoryczne;p
http://www.iwonapellets.pl
Odpowiedz
Jeżeli można wiedzieć to jaka rasa wchodzi w grę hodowli? Bo akurat co do karmy to właśnie zajmujemy się nią na co dzień wiec możemy doradzić,początkowo dobrze jest bazować na BARF,a potem przejść na suchą np 1st Choice,znajdziesz ją u nas.
Odpowiedz
Nie da się udzielić w 100% merytorycznej odpowiedzi skoro autor tematu nie napisał nawet o jaką rasę mu chodzi,a przecież o również bardzo istotne podczas wyboru diety,karmy dla konkretnej rasy,prawda? Akurat tym zajmujemy się na co dzień,więc możemy doradzić w zakresie żywności dla pupila.
Odpowiedz
nie ma przypadkiem jakiś kursów dla hodowców? Wydaje mi się że słyszałam o czymś takim i to na pewno by było pomocne. Poza tym są przecież jakies związki itp i na pewno stamtąd można zasięgnąć rady. Ja jedynie jestem w stanie pomóc ci z żywieniem. Jak wiadomo w hodowli żywienie i karma to bardzo ważna rzecz. Także poszukaj karmy jak najbardziej naturalnej, bez tych zapychaczy i ulepszaczy jak np. Sancani (osobiście polecam!). To na pewno pomoże w rozwoju psiaków
Odpowiedz
Odnośnie kursów na hodowców, to są specjalne szkolenia więc możesz poszukać dodatkowych informacji w internecie i oczywiście zapisać się aby poznać szczegóły. W kwestii diety czy karmy jaka możesz podawać, to wiele zależy od konkretnej rasy psa jaką chcesz się zajmować, hodować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości