Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawa
Dziś pochwalę się zdjęciami swojej Kawy Smile Ale na początek jej krótka historia:

Zobaczyłam tą piękną młodą damę na przystanku autobusowym. Łasiła się do każdego licząc na coś do jedzenia. Chcąc się bawić, próbowała przebiec przez przejście. Niestety, psie dziecko nie wie, że trzeba zaczekać na zielone światło. Otarła się o przejeżdżający samochód i zszokowana uciekła na trawnik. Udało mi się ją złapać i zanieść do pobliskiej lecznicy. Na szczęście okazało się, że skończyło się jedynie strachem.
Spójrzcie na nią... Nie potrafiłam zostawić jej tam na chodniku. Kupiłam obróżkę, pożyczyłam z lecznicy smycz i ruszyłam z niunią do domu. Przerażona wtuliła pyszczek w moją kurtkę. Czułam bicie jej przestraszonego serduszka. Gdy dotarłyśmy do mieszkania, Kawka stanęła skulona pod ścianą i przez kilka minut nie ruszała się z miejsca. Później położyła się i zasnęła.
Wieczorem sunia nieco się ożywiła i ośmieliła. Zafundowałam jej i jej pchełkom kąpiel, którą bardzo dzielnie zniosła (gorzej z pchełkamiSmile. Później rozczesałam jej gęstą sierść. Po tych wszystkich zabiegach, niunia znów zasnęła...
Początkowo Kawka bardzo bała się smyczy - kuliła się na sam jej widok. Po dwóch dniach smycz stała się jej najlepszą zabawką podczas spaceru (gryzienie), ale sunia nadal była bardzo strachliwa - bała się samochodów i obcych ludzi.

W tej chwili Kawka odzyskała już równowagę i jest bardzo pogodnym, radosnym i wpatrzonym w człowieka psiakiem. A ja jestem wpatrzona w nią.
[Obrazek: DSC04648.JPG]
[Obrazek: DSC04779.JPG]
[Obrazek: DSC04857.JPG]
[Obrazek: DSC05353-1.JPG]
[Obrazek: 7.jpg]
[Obrazek: DSC03783.jpg]
Odpowiedz
Piękna sunia. I widać, że szczęśliwa. Smile
Odpowiedz
I bardzo, bardzo energiczna. Wink
Odpowiedz
piękna Kawka i wspaniała historia, pozdrawiam was serdecznie Smile