Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolczatka dla psa.Co myślicie?

Mój pies wyrasta z obroży muszę mu kupić nowom kupić mu kolczatkę?

Odpowiedz
a dlaczego chcesz kupić kolczatkę? Jeśli pies do tej pory chodził w zwykłej obroży to niech nadal w takiej chodzi, tylko kup mu większą.
nie ma nic bardziej spontanicznego i przyjaznego, niż kudłaty, mokry, zabłocony pies Smile
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa
Odpowiedz
Jasne że tak,w tym przypadku akurat moim zdaniem kolczatka mija się z celem tym bardziej jeżeli pies do tej pory nosił tylko obrożę. Wystarczy kupić mu większą,poszukaj w dobrych sklepach internetowych. U nas też znajdziesz,chętnie pomogę oraz doradzę.
Odpowiedz
Ja mówię kolczatkom, stanowcze NIE !!!!!!
Odpowiedz
Kolczatka dla psa! Ja jestem temu przeciw!
Odpowiedz
Po co kolczatka, jeśli pies wyrósł z obroży - kup nową dobraną do Waszych potrzeb i dopasowaną do wielkości psa - polecam obroże JAGUL - a
pozd.
Odpowiedz
Właśnie to samo doradziliśmy autorowi,więc teraz czekamy na jego decyzję co ostatecznie postanowił i na którą obroże padł wybór. Jeżeli w dalszym ciągu poszukujesz to warto zerknąć także do nasSmile
Odpowiedz
zależy jaka rasa psa! Amstaff - wiadomo, że powinien mieć taką kolczatkę, chyba że jest ułożonym spokojnym psiakiem.
Odpowiedz
a dlaczego uważasz że amstaf powinien miec kolczatkę? Czy dlatego że jest amstafem?
nie ma nic bardziej spontanicznego i przyjaznego, niż kudłaty, mokry, zabłocony pies Smile
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa
Odpowiedz
Zdecydowanie nie polecam kolczatek. Po co sprawiać psiakowi ból i dyskomfort? Jak już to kup mu nową, większą obrożę albo szelki: https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Spacer-z-psem-348.html. Fajnie sprawdzają się właśnie szelki, które pozwalają bardziej stabilnie panować nad psem w trudnych sytuacjach i nie ma obawy, że pies się z nim wyśliźnie i ucieknie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości