Ankieta: Czy sprzątasz po swoim psie?
Tak
Nie
Czasem
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mandat za psie kupy - ile?
#1

Zgodnie z przepisami, kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności; a w szczególności drogę, ulicę, ogród, trawnik lub zieleniec podlega karze grzywny do 500 zł albo karze nagany. Mówi o tym art. 145 Kodeksu wykroczeń(Dz.U. Z 2010r. Nr 46, poz.275 ze zm.).

Właściciel czworonoga, który nie sprząta nieczystości w miejscu publicznym po swoim psie, popełni wykroczenie.

A jak jest u Was?

Nowinka z Warszawy z 12.01. 2013 Straż miejska w Warszawie nie może wlepić mandadu właścicielom psów którzy nie posprzątali po swoim psie DLACZEGO Od Nowego Roku w stolicy nie obowiązuje stary regulamin utrzymania porządku i czystości.

Jedny słowem błędne koło się zamknęło

problem psich kup

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
#2
Sprzątać!!!! To jest obrzydliwe przykład chodników po zimie, nie ma jak przejść.
Odpowiedz
#3
Sprzątam i twierdzę że jest to mój ..... obowiązek. Kupiłam sobie psa, i taka jest kolej rzeczy
Odpowiedz
#4
No to prawda, wyjście po zimie na chodnik to jak tor przeszkód. Ale nasze społeczeństwo jeszcze chyba nie dorosło żeby sprzątać po swoich psach, choć widać z roku na rok jest troszkę lepiej
pozdrowienia
Odpowiedz
#5
To racja,chociaż świadomość wśród społeczeństwa w dalszym ciągu systematycznie rośnie dzięki różnym kampaniom czy to na forach czy w tv,bo te również można było oglądać. To nic trudnego i wielkiego posprzątać po swoim psie,są nawet specjalne torebki z takim przeznaczeniem,cała reszta to chęci właściciela.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości