Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mięso dla psów
Witam, mamy mięsko. Zamawialiśmy serca końskie, łososia, i jagnięcinę mięsną z kością.
Nie bardzo wiedziałam jak mam dać łososia psom, by było dużo ości i to sporych, (zaraz wkleję zdjęcia), ale wpadłam na pomysł że je zmielę na drobnym sicie w maszynce do mięsa. Super się wszystko zmieliło, ugotowałam do tego ryż, wymieszałam. Powiem wam że psiakom musi to smakować, bo miski i podłoga były wylizana do ostatniego okruszka tego "delicjum".
Jednym słowem ja i psiaki polecają tą karmęBlush.

[Obrazek: pudelko-z-psia-karma1532.jpg]
Tak wyglądała przesyłka w środku, karma była w styropianie i dojechała całkowicie zamrożona.

[Obrazek: karma-jagniecina-z-koscia1558.jpg]
Jagnięcina z kością

[Obrazek: serca-konskie-mielone1567.jpg]
Serca końskie mielone

[Obrazek: kawalki-losos-dla-psa1557.jpg]
Kawałki łososia

[Obrazek: kawalki-lososia-dla-psa1550.jpg]
Rozmrożony łosoś, widać na nim długie i twarde ości. Ale poradziliśmy sobie z tym jak wcześniej pisałam.

Pozdrawiam S.A.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
Najważniejsze że to zauważyliście zanim zdecydowaliście się podać to swojemu psu,często właściciele ufają niektórym smakołykom w ciemno,a jednak warto wszystko dokładnie sprawdzać.
Odpowiedz
Zamawiałam. Dotarło szybko (na drugi dzień), zamrożone na kamień. Mięso dobrej jakości! Zniknęło błyskawicznie w psich brzuchach :-) Polecam
Odpowiedz
Tutaj mogę zaprosić także na naszą stronę Ares.biz.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór karm i batonów mięsnych dla swojego pupila. Skład najwyższej klasy,w razie pytań chętnie doradzimy na forum.
Odpowiedz
Dieta pupila jest kwestią kluczową w jego prawidłowym rozwoju. Na dietę BARF mogą pozwolić sobie jedynie osoby posiadające dużo czasu oraz środków finansowych.
Właśnie dlatego została stworzona karma PETVITA.
Składa się ona z 60% mięsa najwyższej jakości, o czym świadczy certyfikat BRC. Wszystkie tanie wypychacze zostały zastąpione składnikami o wysokiej wartości odżywczej. Nie posiada ani grama zbóż, jest bezglutenowa oraz, oprócz samego minimum, które powinna zawierać każda karma, PETVITA posiada wiele składników wspomagających funkcjonowanie organizmu.
Są to takie składniki jak:
składniki wspomagające pracę stawów (glukozamina i siarczan chondroityny), gwarantujące piękną i lśniącą sierść oraz zdrową skórę (olej z łososia i chelaty cynku), pozytywnie wpływające na florę jelitową (fruktooligosacharydy i inulina), pomagające zachować higienę jamy ustnej (ekstrakt z juki) i wiele innych wspomagających prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Ponieważ karma PETVITA nie zawiera żadnych tanich zapychaczy, jej mniejsza ilość spełnia całkowite dzienne zapotrzebowanie żywieniowe. Przykładowo dla psa, który waży 30kg, karma wystarcza na 49dni!

Karma dostępna jest w wielu wariantach smakowych (kaczka, indyk, jagnięcina, łosoś, i inne) oraz dopasowana do wieku (Junior/Adult/Senior) i rasy (Small/Medium/Large). Oprócz tego jest jeszcze karma na problemy z nadwagą w wersji Light.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości