Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OWCZAREK NIEMIECKI

WITAM,3-TYGODNIE TEMU KUPILAM SUCZKE OWCZARKA NIEMIECKIEGO.SUCZKA OBECNIE MA 4-MIESIACE,JEST BARDZO MADRA,POSLUSZNA,SZYBKO SIE UCZY,W CIAGU TYCH 3-TYGODNI NAUCZYLAM JA KOMENDY TAKIE JAKBig GrinAJ LAPE,SIAD,STOJ,LEZEC,CZEKAJ,ZOSTAN,NIE RUSZ,ZOSTAW,CZEKANIA PRZED WYJSCIEM I WEJSCIEM DO DOMU,PIEKNIE CHODZI NA SMYCZY,WRACA NA ZAWOLANIE,CZEKA NA JEDZENIE,NIE SPI Z NIKIM W LOZKU.TAK WIEC JEST BARDZO INTELIGENTNA,ALE MAM JEDEN PROBLEM,Z KTORYM NIE UMIEM SIE UPORAC,A WIEC CHODZI O TO,ZE W TRAKCIE ZABAWY PODGRYZA RECE,RZADZIEJ NOGI,A NAWET RAZ PROBOWALA CHWYCIC ZA NOS,TAK JEST TYLKO I WYLLACZNIE W CZASIE ZABAWY,JAK ZAWOLAM AU I ODWRACAM SIE DO NIEJ PLECAMI TO PRZESTAJE ZANIEPOKOJONA I SKAMLE,ALE PO POWROCIE DO ZABAWY ZNOW TO SAMO,GDY PODSUNE JEJ ZABAWKE CHETNIE BIERZE I RECE ZOSTAWIA W SPOKOJU.PROSZE O JAKAS SKUTECZNA RADE,PONIEWAZ MAM SYNA W WIEKU 8-LAT I BOJE SIE ZEBY NIE ZROBILA MU KRZYWDY,NO I SYN NIE MOZE SIE Z NIA BAWIC SWOBODNIE.SUCZKA JEST NAPRAWDE WSPANIALA,JEST TYLKO TEN JEDEN PROBLEM.BARDZO PROSZE O POMOC I Z GORY DZIEKUJE.

POZDRAWIAM GRAZYNA

tel 692816920, meil grazynamaria@hotmail.it

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
Musi wiedzieć co zrobiła źle oraz że nie wolno jej gryźć na wyraźną komendę puść lub zostaw. Zawsze kiedy to zrobi nagradzaj smakołykiem. To bardzo inteligentne psy i szybko załapią,poza tym pomyśl takze o gryzaku jako zabawkach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości