Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obroża antyszczekowa BarkLimmiter
#1

<!--[if !mso]>

<!--[if gte mso 9]> 800x600 Normal 0 21 unctuationKerning /> false false false oNotPromoteQF /> PL X-NONE X-NONE ontGrowAutofit /> ontFlipMirrorIndents /> MicrosoftInternetExplorer4 <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math" /> <m:brkBin m:val="before" /> <m:brkBinSub m:val="--" /> <m<img src="http://forum.psy-pies.com/images/smilies/confused.png" alt="Confused" title="Confused" class="smilie smilie_13" />mallFrac m:val="off" /> <m:dispDef /> <m:lMargin m:val="0" /> <m:rMargin m:val="0" /> <m:defJc m:val="centerGroup" /> <m:wrapIndent m:val="1440" /> <m:intLim m:val="subSup" /> <m:naryLim m:val="undOvr" />


Obroża antyszczekowa BarkLimmiter


Inteligentna obroża antyszczekowa BarkLimmiter automatycznie ustawia się na najbardziej skutecznym poziomie korekty


BarkLimiter to pierwsze na świecie, intuicyjne urządzenie elektroniczne zaprojektowane przez firmę Garmin z wykorzystaniem uznanej technologii tresury psów Tri-Tronics®, umożliwiające kontrolę szczekania. BarkLimiter odróżnia szczekanie od innych dźwięków wydawanych przez psa, na podstawie danych dostarczanych przez wbudowany akcelerometr. Dodatkowo, zaawansowana technologia kontroli szczekania zapewnia ciągłe i natychmiastowe aktywowanie sygnałów korygujących, przy jednoczesnym ignorowaniu hałasów pochodzących z otoczenia.

BarkLimiter jest prosty w użyciu i gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka. Urządzenie rozpoczyna pracę w trybie Autorise, od najniższego poziomu korekcji szczekania i stopniowo podnosi ten poziom aż do chwili gdy pies zaprzestanie zbędnego szczekania. Bark Odometer™ powie Ci również ile razy Twój pies zaszczekał podczas Twojej nieobecności.

Niewielki, lekki, wodoszczelny

W kompaktowej, wodoszczelnej konstrukcji zastosowano elektrody ze stali nierdzewnej zoptymalizowane do pracy w przypadku psów różnych ras i grubości sierści oraz łatwo dostępny pojemnik na baterie. BarkLimiter wykorzystuje wymienną baterię CR2, która zapewnia długi czas pracy sięgający nawet 10 miesięcy.

 

Technologia rozpoznawania szczekania

BarkLimiter rozpoznaje dźwięk szczekania którego źródłem są wyłącznie wibracje z gardła psa. Rozwiązanie to praktycznie eliminuje zbędne korekcje, które mogłyby być spowodowane przez drapanie lub skrobanie, lub też przez inne dźwięki jak np. szczekanie psa znajdującego się w pobliżu (np. w stadzie psów). BarkLimiter został również zaprojektowany tak, aby rozpoznawać różnice w typie szczekania. Jego zadaniem jest bowiem eliminowanie obsesyjnego lub dokuczliwego szczekania, przy jednoczesnym ignorowaniu “dobrego” szczekania. Dzięki temu pies może zakomunikować np. zranienie czy niebezpieczeństwo, nie powodując w ten sposób aktywacji urządzenia.

 

Ręczna konfiguracja

W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje również możliwość przełączenia trybu pracy z automatycznego na ręczny. Dostępny licznik szczęknięć pozwala określić efektywność ręcznie wybranego poziomu korekcji. Właściciel psa może skonfigurować BarkLimiter tak, aby do eliminacji szczekania korzystał on z wibracji zamiast stymulacji.

Więcej informacji na temat obroży BarkLimmiter i innych produktów Garmin przeznaczonych do śledzenia i szkolenia psów można znaleźć tutaj.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 79 €.

Bez względu na to, czy uprawiasz turystykę górską, grasz w golfa, polujesz lub jesteś fanem geocachingu Garmin dostarczy odpowiednie urządzenia i usługi, dzięki którym będziesz mógł w pełni cieszyć się ze swoich pasji. Więcej informacji na temat produktów i usług Garmin można znaleźć na stronach: http://www.garmin.com/dogs, http://www.garmin.blogs.com i http://twitter.com/garmin.

 

 

 

 

Informacje o firmie Garmin International

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie. Więcej informacji można uzyskać w wirtualnym biurze prasowym na stronie internetowej Garmin pod adresem http://www.garmin.com/pressroom lub pod numerem telefonu  +48 (0) 22 20 58 971. Garmin to zarejestrowany znak towarowy, zaś ANT to znak towarowy Garmin Ltd. lub spółek zależnych. Wszystkie inne marki, nazwy produktów, nazwy firm, znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Informacja o oświadczeniach wybiegających w przyszłość:

Niniejszy komunikat zawiera oświadczenia wybiegające w przyszłość, dotyczące firmy Garmin Ltd. oraz prowadzonej przez nią działalności biznesowej. Takie oświadczenia bazują na bieżących oczekiwaniach kierownictwa firmy. Wybiegające w przyszłość zdarzenia i okoliczności omówione w tym komunikacie mogą się nie wydarzyć, zaś rzeczywiste wyniki mogą się znacząco różnić na skutek działania znanych i nieznanych czynników ryzyka oraz przypadkowych czynników mających wpływ na działalność biznesową firmy Garmin, w tym między innymi czynników ryzyka wymienionych w sprawozdaniu rocznym na formularzu 10-K za rok obrachunkowy zakończony 31 grudnia 2011 r., złożonym przez firmę Garmin w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (nr akt Komisji 0-31983). Kopię formularza 10-K firmy Garmin można pobrać na stronie internetowej http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRel...ports.html. Żadne z oświadczeń wybiegających w przyszłość nie może być przedmiotem gwarancji. Oświadczenia wybiegające w przyszłość zawierają tylko takie informacje, jakie zostały udostępnione przez firmę Garmin w dniu ich opublikowania i firma Garmin nie zobowiązuje się do aktualizacji ani modyfikacji oświadczeń wybiegających w przyszłość, czy to na skutek wejścia w posiadanie nowych informacji, czy też przyszłych zdarzeń ani z żadnego innego powodu.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości