Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piekarnia dla psów - Ardello Pesillo

Słyszałam ostatnio o Piekarni dla psów Ardello Pesillo. Czy też o tym słyszeliście? Jaka jest Wasza opinia?

Jest tam ekologiczna karma, którą kupiłam na próbę mojemu psu i muszę powiedzieć, że mu bardzo smakowało, więc pewnie zrobię tam jeszcze nie jeden raz zakupy dla mojego psa. Wink

W sklepie sprzedawane jest też rękodzieło dla zwierząt, tj. posłania, obroże, smycze, zabawki, a nawet obrazy malarki (jak mnie poinformowano malarki Ewy Sumińskiej). Moim zdaniem ciekawe miejsce i na pewno nowość, jeśli chodzi o Polskę, bo w USA czy Japonii tego rodzaju sklepy nie byłyby zaskoczeniem. Wink

Zachęcam do dyskusji.

Odpowiedz
Piekarnia to pieczywo, a nie karmy.. Chyba, że ja o czymś nie wiem..
http://ekasyfiskalne.pl/pl/c/skanery-kodow-kreskowych/71
Odpowiedz
Piekarnia jest dla ludzi - karma dla psów, jw.
Odpowiedz
Niekoniecznie w piekarni można kupić ciasteczka dla psów snack mobility dog z vetexpert. Mało, że mój psiak z nimi przepada to jeszcze korzystnie działają na stawy. Piekarnia mi się kojarzy ze świeżymi bułkami i ciepłym chlebem.
Odpowiedz
haha w samo sedno Smile piekarnia dla psów ? nie pogrążajmy się, szanuje zwierzęta ale nie możemy ich traktować na równi z ludźmi Smile
Odpowiedz
Piekarnia jest dla ludzi, dajcie spokój, pomoglibyście bezdomnemu na ulicy a nie szukali "smaczków" dla psa :/
Odpowiedz
A mi inicjatywa się podoba. Właściciele psów torebkowych bardzo często, tak rozpieszczają swoje maluchy, że pewnie to oni są głównym targetem tej piekarni.

P.S.: Czy kupowanie psu smakołyków w takim miejscu jest czymś niemoralnym? Bo to można wywnioskować po niektórych komentarzach.
Sam psa tak nie rozpieszczam, ale... rozumiem tych, którzy to robią. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Odpowiedz
targetem ? korpogadka- nie znoszę jak ktoś po kilku dniach w korporacji wplata angielskie słówka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości