Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies ciągnie na spacerach
To fakt,ale mało tego-pies powinien wiedzieć za co został ukarany,które z jego zachowań zostało uznane przez nas za nieodpowiednie a nagradzać za dobre sprawowanie,akurat u nas znajdziecie szereg smakołyków w niższej cenie,warto zerknać.
Odpowiedz
U mnie podziałało stawanie za każdym razem jak zaczynał pies ciągnąć.
Odpowiedz
Stawanie i co wtedy robiliście,pies po prostu grzecznie stał bez nagrody? Opisz to nieco szerzej bo być może przyda się również innym,początkującym Użytkownikom an forumSmile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
jak zaczynał ciągnąć to ja stawałam no i on też stawał, czekałam aż spokojnie będzie stał szłam dalej, jak znowu ciągnął to ja znwou stawałam i czekałam chwile aż będzie grzecznie stał i tak cały czas. Można też uczyć go metodą, że jak zaczyna ciągnąć to zmienia się za każdym razem kierunek spaceru ale tego akurat nie stosowałam nigdy Smile
Odpowiedz
Można też w opisywany przez ciebie sposób,natomiast zawsze po tym jak staliście gdy zaczynał szarpać,to smakołyk byłby odpowiednią nagrodą,nie musi być to coś wielkiego,nawet delikatne kulki mięsne, czy wołowe,na naszej stronie jest szeroki wybór,warto zerknąćSmile
Odpowiedz
Miałam taki sam problem, niestety mój pies musiał z tego poprostu wyrosnąć nic nie dało sie zrobic nic nie pomagało...
[url=http://www.namioty.katowice.pl/wynajem-namiotow/]wynajem namiotów[/url]
Odpowiedz
I sam wyrósł z problemu ciągnięcia na smyczy,w chwili obecnej już tak nie robi? Jeżeli możesz to opisz więcej szczegółów,jaka to dokładnie rasa psa? Bo dziwi mnie,że to odbyło się bez Waszego udziału.
Odpowiedz
Czy już się poprawiło? Jak teraz zachowuje się Twój pies? Czy nagradzałeś go za dobre zachowanie? to też jest istotne, wtedy zwierzak wie, że wykonuje daną czynność dobrze i ją powtarza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości