Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vitalin - sucha karma
Mam psiaka 13 letniego, seniorek znaczy się :Smile Chciałabym zapewnić mu prawidłowe żywienie, bo jest lekko otyły. Niestety mało już się rusza, a przez wiele lat wcześniej był źle karmiony. Od dłuższego czasu dostawał najpierw Pedigree a potem Chapi, dziś już nie ma siły pogryźć tych chrupek, dostaje mokre jedzenie, ale jakoś nie jestem zbytnio przekonana do niego. Znalazłam w necie suchą karmę Vitalin dla seniorów. Podejrzewam, że nie jest twarda skoro dla seniorów. Nigdy jej nie kupowałam i zastanawiam się, czy nie spróbować. Według informacji wszystkie składniki w karmie zostały wyhodowane w Wielkiej Brytanii na terenach wiejskich, mięso także. Uzyskała status A Royal Warrant of Appointment – gwarancję najwyżej jakości towarów i usług dostarczanych dla Dworu Królewskiego. Skład dla seniorów jest różnorodny, ciekawy. W sumie to chciałam zapytać, czy ktoś już kupował Vitalin - niekoniecznie dla seniora? Teraz jest tam promocja przy zakupie i cena wygląda kusząco. Jeśli jest tu ktoś kto zna się na karmach to proszę o radę. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości