Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawody Pucharu Polski 2015 w Dogtrekkingu w Wiszni Małej
#1

20 czerwca br. w gminie Wisznia Mała odbędą się kolejne zawody Pucharu Polski 2015
w Dogtrekkingu. Na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami będą czekać dwie malownicze i urozmaicone trasy o długości 14 km oraz 24 km. Marka Merrell jest sponsorem zawodów.

Najbliższe zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu odbędą się już 20 czerwca w Wiszni Małej.
To położona na północ od Wrocławia gmina licząca około 8 000 mieszkańców. Spośród wszystkich gmin sąsiadujących z Wrocławiem, oddalona o zaledwie 30 minut drogi od tego miasta, Wisznia Mała jest stosunkowo najmniej zurbanizowana. Dużą jej część zajmują wysokiej klasy gleby oraz lasy. Przez teren Wiszni Małej przebiega kilka szlaków turystycznych, przykładowo niedawno został wyznaczony Szlak Konny Wzgórz Trzebnickich. To wymarzone miejsce dla wszystkich osób, które cenią kontakt z przyrodą i lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Trasa zawodów Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiszni Małej będzie przebiegała przez liczący 700 ha Las Maliński, jeden z największych kompleksów leśnych Aglomeracji Wrocławskiej. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się również ze Wzgórzami Trzebnickimi. Na trasie napotkają wzniesienia, które będą wymagały kilku podbiegów i zbiegów.

Zapisy na zawody wystartowały 21 maja. Osoby, które chcą pobiec lub pomaszerować ze swoimi pupilami w Wiszni Małej muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty startowej.
W przypadku rejestracji w dniu zawodów wynosi ona 70 zł na dystansie Mid oraz 60 zł na dystansie Mini. Pod warunkiem wysłania zgłoszenia i dokonania płatności na 7 dni przed zawodami obowiązuje ulgowa stawka opłaty startowej.

Marka Merrell jako sponsor główny ufundowała nagrody dla najlepszych zawodników. Dodatkowo w czasie trwania imprezy uczestnicy oraz osoby towarzyszące będą mogli wziąć udział w przygotowanych atrakcjach m.in. quizie tematycznym, złapać oddech w pomarańczowej strefie wypoczynku, a także zapoznać się z produktami z najnowszej kolekcji.

 

Out.Perform.

Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu: Out.Perform. inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników. Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

Więcej na: http://www.merrell.pl

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2015 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie http://www.dogtrekking.com.pl.

psi sport dogtrekking

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
#2
Zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015 w Wiszni Małej rozstrzygnięte
20 czerwca br. w gminie Wisznia Mała odbyły się kolejne zawody Pucharu Polski
w Dogtrekkingu 2015. Mimo kapryśnej pogody na starcie pojawiło się ponad 200 uczestników. Wszyscy amatorzy biegów i ich czworonogi mogli spróbować swoich sił na trasie o długości 14 km lub 24 km. Obie trasy biegły przez liczący 700 ha Las Maliński. Każdy kto przekroczył linię mety otrzymywał dyplom, a na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez sponsora zawodów – markę Merrell.
W kategorii MID na 24 km wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Przybysz i pies Strzała 2:28:37, drugie miejsce Katarzyna Jakubowska i pies Jadzia 2:39:30, trzecie miejsce Karolina Zawistowska oraz psy Cuddy i Eemi 2:57:32. Wśród mężczyzn w kategorii MID pierwsze miejsce zajął Sebastian Smoleń wraz z psem Kiara 2:08:34, drugie miejsce Tomasz Czosnowski wraz z psem Elmer 2:09:04 oraz trzecie miejsce Przemysław Kozerański z psem Sheri 2:19:34.
W kategorii MINI na 14 km pierwsze miejsce zajął Krzysztof Harężlak i pies Tibi 1:07:53, drugie miejsce Damian Jadczyk i pies Mamba 1:08:06, trzecie miejsce Janusz Statkowski oraz pies Rubin 1:32:02.
W kategorii rodzinnej pierwsze miejsce zajęli Anna Adamska i Jakub Bagiński z psami Peru i Bianka 2:27:03, drugie miejsce Edyta i Maciej Głowaccy z psem Thiago 2:28:11, trzecie miejsce Katarzyna i Rafał Biedrzyccy z psem Metar 2:38:58.
Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników nagrody oraz dodatkowe atrakcje. Po biegu można było odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie oraz wziąć udział w quizie z nagrodami.
Dużą część Wiszni Małej zajmują wysokiej klasy gleby oraz lasy. Przez teren Wiszni Małej przebiega kilka szlaków turystycznych, przykładowo niedawno został wyznaczony Szlak Konny Wzgórz Trzebnickich. To wymarzone miejsce dla wszystkich osób, które cenią kontakt z przyrodą i lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2015 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie http://www.dogtrekking.com.pl.


Załączone pliki Miniatury
                   
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości