Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wygląd forum

Czy tylko u mnie forum jest takie brzydkie ?

Trwają jakieś prace, czy jak ? Jeszcze wczoraj było ładne Smile w komputerze nic nie przestawiałam.

Odpowiedz
w chwili obecnej żadne prace nie są prowadzone.
pozdrawiamy
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
ja również mam dylemat (nie wiem czy coś zepsułam czy nie), forum wygląda bardzo dziwnie .....
nie ma nic bardziej spontanicznego i przyjaznego, niż kudłaty, mokry, zabłocony pies Smile
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa
Odpowiedz
A nie została wprowadzona zmiana na taką że każdy użytkownik może sobie sam ustawić styl forum w swoim profilu ?
Ja np. nie widzę avatarów, mam tak rozwalone to forum że, zeby odróżnic reklamę od posta, muszę się bardzo dobrze przyjrzeć.

ps.MOże jakaś rada od adminów na to ? Smile
Odpowiedz
Programista zaraz to sprawdzi
dziękujemy
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Odpowiedz
oooo jak super już działa Smile, tylko gdzie wcięło mój awatar? ;/
nie ma nic bardziej spontanicznego i przyjaznego, niż kudłaty, mokry, zabłocony pies Smile
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa
Odpowiedz
Na razie przepraszamy, mamy nadzieje że to naprawimy
Odpowiedz

Już działa świetnie Smile Dziękuje.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości