Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z psem w samolocie
Czy ktoś z Was latał z psem?

Możliwe, że będziemy w tym roku lecieć na wakacje i chcę zabrać psa ze sobą. O ile na miejscu hotel akceptuje psy to boję się lotu. Niby czytałam na stronie przewoźnika, że małe psy można wieść w środku w kabinie a duże dają do luku bagażowego. Mój pies jest raczej mały ale gruby trochę większy od kota. Nie chcę oddawać go samego bez opieki w klatce do bagaży! Boję się, że będzie bał, że jest sam, że jest ciemno, że poczuje przeciążenia czy głos silnika. Chce żeby mój pies leciał ze mną w środku.
Jak mogę sprawdzić wcześniej, czy mój pupil "nadaje się" jeszcze aby zabrać go do kabiny? Czy podać mu coś na uspokojenie?...
Odpowiedz
Przede wszystkim napisz jaka jest to rasa psa i wtedy pomożemy ustalić do której grupy się kwalifikuje,czy do ras dużych czy też mniejszych. Co innego same procedury na pokładzie samolotu,tutaj już nie da się ich przeskoczyć czy ominąć i szczerze to nie zostawiłbym psa w luku bagażowym.
Odpowiedz
Moim zdaniem zabieranie psa w taką podróż to dla niego katorga. Jeśli wylatujemy tylko na wakacje, dużo lepiej zostawić czworonoga w Hotelu dla Psów. Znam jeden bardzo dobry Pensjonat "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Pieski mają tam bardzo dobrą opiekę a my ze spokojem możemy udać się na urlop Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości