Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Objawy skrętu żołądka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś może opisać jakie są objawy skrętu żołądka u psa/suki
Byłabym wdzięczna
pozdrawiam
Pieski się ślinią, mają przyśpieszony oddech i tętno, błona śluzowa blednie, za lewym łukiem żebrowym (ostatnie żebro u psa po lewej stronie), występuje wybrzuszenie - jakby ktoś włożył do środka naszemu psu piłeczkę.
Jeśli tylko coś nas zaniepokoi udajmy się do weterynarza. Skręt żołądka może doprowadzić naszego psa do zejścia śmiertelnego.
pozdrawiam admin
Powyżej masz opisane niemal wszystkie objawy,jeżeli je wykazuje lub masz co do tego podejrzenie- czym prędzej udaj się do lekarza,nie ma na co czekać.
Mój pies miał biegunki od tego i użyłam tego preparatu:

http://over-zoo.pl/pl/produkty/p/pectovit.html
pracujesz, czy jesteś dystrybutorem skoro polecasz produkty tej firmy? A po drugie biegunka nie jest objawem skrętu żołądka (napisałaś w tym temacie)
Objawy opisane są powyżej i biegunka raczej do nich nie należy a jeżeli Twój pies ją posiada to oznaka bardziej niestrawności i złego żywienia niż skrętu żołądka.
(2014-07-21, 09:47)Petservice_pl napisał(a): [ -> ]Objawy opisane są powyżej i biegunka raczej do nich nie należy a jeżeli Twój pies ją posiada to oznaka bardziej niestrawności i złego żywienia niż skrętu żołądka.

zmień mu karmę na np monobiałkową?  Drogą eliminacji dowiesz się na jaki rodzaj białka jest ciężko trawiony przez Twojego pupila/