Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Kuweta dla psa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szukam rozwiązania na pęcherz mojego psa, niestety jest już stary i często musi się wypróżniać zwłaszcza sika, znalazłem w necie Potty Patch ponoć rewelka i to jeszcze ładna

Czy ktoś podpowie mi czy w to warto zainwestować ewentualnie podpowie jak rozwiązać mój a raczej mojego psa problem

Pozdrawiam i czekam na podpowiedz

przeczytam na stronie o tym czymś rewelacyjny, zdaje mi się że to tylko jest naciąganie ludzi na kasiorę, może i zda egzamin przy szczeniakach, ale przy psach większych nie wyobrażam sobie jak to ma funkcjonować
a w przypadku Pana psa taki jest urok starości i trzeba się z tym pogodzić, wychodzić z pieskiem jak najczęściej
pozdrawiam
W przypadku kiedy Twój pies jest już w podeszłym wieku i trudność sprawia mu wychodzenie na spacery,to oczywiście kuweta bedzie moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem,poszukaj jej w sklepach internetowych
Tutaj podzielam poniekąd zdanie @krycha.
Po II. Pies to nie kot. Rozumiem że starasze psy mogą mieć problemy takie jak w/w, ale tu właśnie - niestety, trzeba się z tym pogodzić.
Po III. Obawiam się że niektórzy mogliby sobie bardzo ułatwić zadanie opieki nad psem taką kuwetą.
Po IV. Załatwiania się do kuwety trzeba psa nauczyć a więc lepszy egzamin zdałaby za pewne u szczeniaka niż u dorosłego psa (starszego).
a może warto odwiedzić weterynarza i zrobić psu badanie? Starszy pies ma prawo mieć problemy z pęcherzem, nerkami. Należy najpierw wykluczyć chorobę, a potem szukać rozwiązania.
Nie wiem, czy nie łatwiej już w specjalne pampersy się zaopatrzyć? Jak wcześniej ktoś wspomniał, pies to nie kot i z pewnością trudno będzie go nauczyć korzystania z kuwety... Tym bardziej, jeśli ma już swoje lata. Poza tym, tak jak napisała @oojeja, pójście do weterynarza jest dobrym pomysłem.
Najpierw wizyta u weterynarza który doradzi czy lepszym rozwiązaniem w takim przypadku jaki opisujesz,będzie kuweta czy też specjalne pampersy,bo obydwa wyjścia wydają się dobre.
są dla psów takie kuwety imitujące trawkę - po prostu sztuczna trawa na kuwecie, może będzie chętniej tam się załatwiał jak mu się to skojarzy z polem. Smile