Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Co ostatnio kupiliście swojemu psu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Mam nadziję że się pochwalicie co ostatnio kupiliście swojemu pieskowi/suczce?

Moje tylko kostki prasowane, stwierdziałm że psiska wszystko mają obroże troszkę sfatygowane, miski metalowe nie do zużycia, zabawki jeszcze jest sznurek z piłęczką więc wszystko jest!!!

Ja kupiłam Brit Care Lets Bite Brush Bone przysmak dla psa 5 kostek/90g zapłaciłam niecałe 7 zł
polecam mój pies chętnie to gryzie
Przede wszystkim to jedzonko Smile a tak poza tym to prawie co tydzień po kilka piłeczek tenisowych, moja sucz uwielbia się nimi bawić, ale jedna piłeczka to jeden spacer :p żadna nie przetrwa do następnego.
Noi oczywiście jeszcze moja sucz uwielbia gryzć sobie świńskie uszy Smile
Nową podusię do spania
Obrożę, bo stara się porwała.
Ostatnio dobrą karmę acana,szczególnie że zbliżają się święta i nasze psiaki też zasługują na fajny prezent,który sprawi im wiele radościSmile
Ja kupiłam buciki, idzie zima a pieskowi musi być ciepło w łapki.
U nas w styczniu oraz na święta królowały oczywiście smakołyki mięsne dla pieski- była bardzo zadowolona,a przy okazji poćwiczyliśmy kilka komend,wiec to przyjemne z pożytecznym i praktycznymSmile
Witajcie, ostatnio udało mi się kupić fajną zabawkę owcę dla mojego pieska w http://neozoo.pl/zoo/pies/pies-zabawki.html.

ostatnio kupiłem psu, legowisko spory wybor na Neo24

Stron: 1 2