Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Zniżka dla forumowiczów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Puppy Dream to jedyny taki salon fryzjerski dla psów na terenie miasta Warszawa, w którym pracują profesjonalni groomerzy doskonale znający swe rzemiosło. Rzemiosło, którym jest tworzenie unikalnych i co najważniejsze w pełni komfortowych fryzur dla każdego czworonożnego przyjaciela.  Uzyskanie właściwego i w pełni zadowalającego wyglądu fryzury Waszego pupila może okazać się wyjątkowo trudną czynnością dla każdej z osób dopiero, co rozpoczynających swą przygodę z pielęgnacją posiadanego czworonoga.

W oparciu o olbrzymie doświadczenie i niezwykle owocne lata pracy, każdy fryzjer dla psów zatrudniony w naszym salonie będzie w stanie sprostać nawet najwyższym Państwa oczekiwaniom. Doskonała znajomość psychiki psa pozwala na bezstresowe zaopiekowanie się pupilem w trakcie wykonywania przez nas czynności upiększających. W szeroki zakres tych czynności wchodzą między innymi: kąpiele psa, suszenie, strzyżenie okrywy włosowej jak też jej wprawne trymowanie. Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszego klienta jak i jego podopiecznego, przygotowaliśmy szeroki zakres specjalnych pakietów. Na indywidualne życzenie klienta każdy pracujący w naszym salonie psi fryzjer będzie w stanie wykonać wyszukaną fryzurę dla podopiecznego, w której to zakres może wchodzić na przykład jej oryginalne ufarbowanie. Poza typowymi zabiegami pielęgnacji psiej sierści, każdemu z naszych klientów udzielamy w pełni profesjonalnej porady i cennych wskazówek w temacie jak właściwie zadbać o sierść swego pupila.

Wysoki profesjonalizm, lata praktyki i doskonała znajomość rzeczy pozwoliła nam stać się prawdziwymi mistrzami w swej dziedzinie. Ale oczywiście żeby każdy z Państwa pupili mógł w pełni się o tym przekonać, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie. Pozwól żeby i Twój czworonożny przyjaciel poczuł się ważny i doceniony.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.puppydream.pl oraz do naszego sklepu internetowego gdzie oferujemy szeroki wybór ubranek dla psów http://www.sklep.puppydream.pl

Zapraszamy!

Weszłam na Państwa sklep internetowy i można byłoby sobie zadać pytanie czy ludzie to kupują, skarpetki, czapeczki, wózki dla psa

to wszystko wyglada jak z bajki, piękne i kolorowe

pozdrawiam