Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Legowiska dla psów każdej rasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Heyka.

Jestem ciekawa jakie macie legowiska dla pupili.

Macie jako zwyczajny koc, albo choćby w postaci materacu?

Czy zwracacie uwagę na kolory?

U mnie owczarek posiada zwykły, ciemnego koloru koc. A jorki mają swoją " kuwetkę".

Cześć,

moja Frida śpi gdzie popadnie, nie jest za bardzo wymagająca i wybredna. Kiedyś kupiłam transporter w neozoo.pl ponieważ chciałam ją zabrać do Warszawy na szkolenie psów. A legowisko kupiłam za małe więc póki co okazuje się, że jest to rzecz zbędna dla mojego psiaka! Big Grin

MOJA SUNIA miała na początku swojego życia legowisko własnej roboty, jednak je trochę zniszczyła i kupiłam jej legowisko markowe, ze sklepu zoologicznego, właśnie takie: ZOLUX Sofa Scott 55 cm (neo24.pl)

Ja polecam ze swej strony zwykłe plastikowe legowisko plus kocyk. Ostatnio zakupiłam w neozoo.pl. Chociaż każdy pies jest indywidualny i jeden będzie leżał gdzie popadnie, drugi będzie miał swój ulubiony kącik. Uważam że jest to sprawa indywidualna i każdy jak pozna swojego psiaka to będzie wiedział co jest dla niego najlepsze. Mojej koleżanki pies np lubi leżeć tylko w budzie więc pozostawiam tę sprawę legowisk dla każdego osobno.
Moje nie mają nic, śpią gdzie tylko chcą, raz jest na dywanie, jak zmarzną śpią na kanapie. Myślę że legowisko to zbędna rzecz dla psiaków mieszkających w domu.
Jeżeli szukacie legowiska raz dobrej karmy dla swojego psa to zapraszam na naszą stronę,chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.
U mnie sprawa wyglądała tak: Krecik zjadł praktycznie całe dwa swoje pierwsze legowiska - poduchę, a potem leżankę. Potem zdecydowałem się trochę zainwestować i kupić coś mocniejszego. Znajomy polecił mi wtedy firmę Lauren Design i rzeczywiście - minęły 2 lata a Krecik nawet jej nie ruszył Big Grin Tu możecie sprawdzić ich legowiska: http://www.laurendesign.eu/produkty/
Hej,
ja z kolei mam akitę japońską, jak był mały kupiłam mu na dogplus.eu piankowe legowisko, które z powodu rozmiarów psa, wymieniłam ostatnio na nowe. "Astor", odkąd pamiętam, śpi tylko tam (no chyba, że pozwolę mu wejść do łóżkaTongue, co naprawdę jest rzadkością, bo wymienianie pościeli co drugi dzień jest męczące. Na stronce mają jeszcze mnóstwo różnych rodzajów legowisk i innych akcesoriów dla psiaków, kupiłam tam również pokrowiec do auta Smile http://www.dogplus.eu/pl/57-legowiska
A sprawdzaliście u nas na Petservice? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,szczególnie że teraz mamy ciekawe promocje na szereg akcesoriów dla Waszych pupiliSmile

Moja filutka ma takie legowisko . Bardzo ładnie w nim wygląda Smile.

Stron: 1 2 3