Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Konkurs Fotograficzny "Pies Aktywny - Pies Szczęśliwy" Z Nagrodami, Zapraszamy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zapraszamy wszystkich miłośników psów do wzięcia udziału w konkursie!

http://konkurs-prozoo.pl/

Lato zbliża się wielkimi krokami. Jest to czas, kiedy nasze pociechy czują niepohamowany przypływ energii i czekają z niecierpliwością, aby oddać się szaleństwu zabaw na świeżym powietrzu. Nie tylko nasze czworonogi domagają się ruchu, ale nasze ciała również, więc dołączmy do swoich psiaków i dajmy się wciągnąć w wir zabaw i szaleństw, przecież sprawia to ogromną frajdę zarówno naszym psom, jak i nam samym. Bądźmy aktywni wraz z naszymi pieskami i zaspokajajmy ich potrzeby poprzez zabawę. Zatem aparaty do rąk i do dzieła! Najciekawsze fotografie zostaną wyróżnione specjalnymi nagrodami, które zadowolą najbardziej wymagających psich smakoszy. Nagrodzone zostaną 3 miejsca wytypowane przez jury, a także 3 miejsca wybrane przez internautów.

Więcej informacji + wykaz nagród: http://prozoo.pl/aktualnosci,59,NOWY-KON...sliwy.html
Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić nasz profil na Facebook'u: https://pl-pl.facebook.com/pages/Prozoo-...4565015386

Obserwuj wyniki, motywuj innych do głosowania. Głos można oddać tylko raz z jednego adresu e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.07.2014r. Ogłoszenie wyników nastąpi 01.08.2014r. Życzymy dobrej zabawy!

Kolejny konkurs dla właścicieli zwierzaków:

http://over-zoo.pl/wyglad/publiczna/konkurs/index.html