Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Beagl i nauka sztuczek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam! Mam psa rasy beagle i ma on 3 lata. Ponieważ to mój pierwszy pies, niedoświadczona, zaczełam go szkolić i wychowywac dopiero w tym rok. Jest bardzo dobrze. wraca na komende, robi podstawowe komendy. Ostatnio oglądnęłam filmik na yt o psie border coliie o imieniu " zoe"
https://www.youtube.com/watch?v=WK6MkxA0isw
i tak mnie zafascynowała że postanowiłam nauczyc mojego beagla tez tak wyuczyc. tylko że zabardzo nie wiem jak za to sie zabrać i jak nauczyc go takich sztuczek. Moze ktos wie i chciałby mi pomócSmile bardzo prosze o pomoc Smile

To już zaawansowana tresura i szczerze mówiąc to nie wiem czy sama sobie z tym poradzisz,warto byłoby poprosić o pomoc kogoś kto ma pod tym względem niezbędne doświadczenie,nie sądzisz? Sam filmik szkoleniowy to za mało.
ojj... nie znam się na charakterystyce rasy, pewnie każdą ktoś profesjonalny idealnie wyszkoli ale beagle kojarzą mi się z tym, że ciężko je cokolwiek nauczyć. Moja koleżanka ma Beagla i nauka czegokolwiek to męka.. ale może tylko jej się taki "egzemplarz" udał Smile
Co innego jeżeli szklisz,tresujesz i uczysz sztuczek małego pieska,natomiast co innego kiedy jest to 3 latek,który ma już swoje nawyki i przyzwyczajenia,aczkolwiek nauka jest możliwa jeśli zastosujesz odpowiednie środki,akcesoria,komendy i rzecz jasna smakołyki Akurat w tym ostatnim możemy pomóc,zobacz na nasza stronęSmile