Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Uprzejmie zapraszam do odwiedzenia strony Engrave.pl. Oferuję tam możliwość wybijania wojskowych dog tagów. Z jakiego powodu piszę na tym forum? Bowiem jedną z ofert punktu sprzedaży są identyfikatory dla zwierząt. Niezwykle pomocne blaszki, jakie Wasz ulubieniec powinien zawsze mieć na spacerze. Na blachach jesteśmy w stanie wytłoczyć adres oraz kontakt do właściciela. W razie zguby, znalazca będzie wiedział, do kogo się zgłosić. Nasze dwa owczarki także noszą wybite blachy na każdym spacerze i wybiegu.

Cena kompletu z wybiciem jest mała - na pewno bezpieczeństwo Waszych pociech jest ważniejsze. W następstwie tego gorąco zapraszamy do zamawiania adresówek. W cenie zestawu jest blaszka, kółko do przypięcia, guma wyciszająca (silencer) osiągalna w 6 kolorach do wyboru oraz naturalnie wybicie dowolnego tekstu.

Adresówki wolno zamawiać na stronie internetowej http://engrave.pl/produkt/adresowki-iden...-wybiciem/ Na domenie internetowej odnajdziecie galerię i formularz zamawiania. Zlecenia realizujemy na bieżąco - z całego serca zapraszamy.

Ktoś już to ma? Bo jestem ciekawy jakościSmile
Znajomy ma i chwali sobie,to znaczy moim zdaniem bardzo fajnie to wygląda ale w przypadku większych ras psów jak Owczarek Niemiecki,bez wątpienia dodaje im uroku i stanowi ozdobę. Ciekawe tylko czy faktycznie jest tak odporny na warunki atmosferyczne jak o tym mowa powyzej.
Bardzo ciekawy wygląd, może założę mojemu wariatowi Smile