Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: PetBondCare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam, pomagam w tworzeniu nowej aplikacji dla właścicieli i miłośników psów- PetBondCare. Aplikacja jest darmowa i wciąż się rozbudowuje - dlatego cenne są wszystkie opinie od jej użytkowników. Mam nadzieję że wypowie się jak najwięcej osób Smile o aplikacji - jest podzielona na 4 główne funkcjonalności (aktywność fizyczna, zabawa, nauka, zdrowie), w ramach których można zamieszczać informacje o swoim psie lub wymieniać się wiadomościami z innymi użytkownikami. Bardzo fajną sprawą jest baza miejsc przyjaznych psom (lecznice, hotele, itd), którą można rozszerzać dodając nowe miejsca Smile więcej informacji na polakpotrafi.pl/projekt/petbondcare oraz na http://www.facebook.com/petboncare Pozdrawiam wszystkich miłośników psów! Smile

Najciekawszą funkcją tej aplikacji jest moim zdaniem to, że zawiera informacje o miejscach przyjaznych psom.

Dzięki za opinię Smile Oczywiście, tak jak wcześniej pisałam, mapę tych miejsc można rozszerzać o swoje miejsca - wystarczy pobrać za darmo apkę Smile a tu jeszcze link do strony z poradami Smile http://www.petbondcare.com/

W sumie jest to bardzo fajna,ciekawa sprawa,może ktoś z Was już miał okazję testować tą aplikację i napisze więcej szczegółów na jej temat? Czekamy z niecierpliwościąSmile
Witam,
Zauważyłem że tu jest dyskusja na temat psiej aplikacji. Jestem użytkownikiem petbondcare.com i powiem, że to co mnie zmotywowało do używania aplikacji do bogata baza miejsc przyjaznych psom oraz możliwość monitorowania aktywności psa - przydało mi się, szczególnie w zacząłem trenowac psiaka. Robiłem notatki aby wiedzieć jak pies sie miewa. W polskim internecie nie znalazłem rzadnej. Acha podoba mi się historia powstania tej aplikacji.
Chyba tak na dobrą sprawę nie ma żadnej innej podobnej aplikacji,która zawiera tak bogatą bazę miejsc przyjaznych psom,podobnie jak z monitoringiem aktywności,to bardzo przydatne podczas tresury naszego psa.