Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Dieta odchudzająca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli już zdarzy nam się utuczyć naszego psa, koniecznie powinniśmy zastosować dietę odchudzającą. Trzeba to jednak robić z głową! Poniższa tabela przedstawia zalety i wady różnych rodzajów diet odchudzających (istnieje kilka rodzajów):

[Obrazek: o_183_dcce3baa.jpg]

Nie ważne jaki rodzaj diety wybierzemy, musimy pamiętać, że wspólną cechą diet odchudzających jest zmniejszona ilość dostarczanej energii. Poza tym oczywiście, tak jak u ludzi, liczy się ruch.

Czy ktoś z Was odchudzał już swojego psa?
Nie zostawiajmy karmy w miskach przez cały czas, i tak jak piszesz ruch na świeżym powietrzu
siemka
Zmniejszmy podawane porcje i ruch, ruch, ruch! Pozdrawiam
Zgadza sie,sam ruch będzie tutaj podstawowym zadaniem dla nas oraz naszego psa jeżeli chcemy schudnąć,.. druga sprawa to dobra i sprawdzona karma,w sklepach internetowych mamy szeroki wybór tej karmy z wyższej półki.
Aby utrzymać naszego pupila w zdrowiu należy przede wszystkim zmienić jego dietę.
Karma, którą pies powinien spożywać nie może zawierać wysokich zawartości tłuszczów oraz zbóż. Głównym składnikiem powinno być mięso, z którego psy najłatwiej przyswajają składniki odżywcze. Zboża i kukurydza w diecie są niedopuszczalne. Są to jedynie tanie wypychacze nie mające do zaoferowania nic oprócz węglowodanów.

Właśnie dlatego polecam karmę PETVITA.
Jest to karma bezzbożowa, bezglutenowa, skomponowana z samych naturalnych składników. Nie zawiera ona żadnych tanich wypychaczy ani "produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego" - mięso jakie karma zawiera jest najwyższej jakości. Posiada ono certyfikaty takie, jakie posiada mięso nadające się do spożycia przez ludzi (m.in. BRC). Wszelkie tanie źródła węglowodanów zostały zastąpione warzywami i owocami takimi jak jabłka, marchew, rozmaryn, cytrusy i inne.
Oprócz tego karma PETVITA zawiera wiele składników zapewniających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, m.in wysoką zawartość glukozaminy i chondroityny wspomagającej pracę stawów.