Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: URBAN DOG FESTIVAL frajdą dla miejskich psów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już wkrótce imprezowa gratka dla psów i ich opiekunów, mieszkających w dużych miastach.

10 maja w poznańskiej galerii King Cross, 17 maja w katowickiej Silesii i 31 maja w Gdańsku – Matarnia, odbędą się wydarzenia, przygotowane z myślą o miejskich czworonogach. Wśród atrakcji z cyklu Urban Dog Festiwal, znajdują się m.in. gry i zabawy dla psów, porady lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego, a także specjalistów ds. zdrowego żywienia psów.

Program imprezy Urban Dog Festiwal jest zaplanowany w taki sposób, by był formą miłego ale też edukacyjnego spędzenia niedzieli. Atrakcje odbędą się zarówno na zewnątrz galerii handlowych, gdzie m.in. będzie można spróbować swoich sił na torze agility, oraz wewnątrz – stanie tam specjalny pokój multimedialny, w którym przekonamy się na własnej skórze, jak środowisko miejskie wpływa na nasze psy. Co więcej, wszyscy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów z zakresu zdrowia i żywienia psów, lekarza weterynarii, behawiorysty, eksperta ds. żywienia czworonogów.

Organizatorzy zadbali, by w programie znalazły się także warsztaty z zoo fizjoterapeutą, pytania i odpowiedzi dotyczące praw i obowiązków opiekuna „ miejskiego” psa, „spacerowe dobre maniery”.

Przybywajcie!