Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: hotel dla psów w okolicach Warszawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdyby ktoś miał problem i nie widział, gdzie zostawić psa na czas wyjazdu, to ok. 20 km na pd-zach od Warszawy znajduje się Hotel dla psów U zoopsychologa http://www.psipensjonat.com.pl/o-nas/dojazd/ prowadzony przez panią, która jest psim psychologiem oraz jej męża. Psy mają więc zapewnioną fachową opiekę, a warunki bytowe też są bardzo dobre - pojedyncze boksy w ogrzewanym pomieszczeniu oraz duży wybieg, aby psy mogły się wybiegać i wybawić z innymi psami. Korzystałam raz z usług tego hotelu i byłam zadowolona (mój pies chyba też).
(2016-02-03, 15:39)haska napisał(a): [ -> ]Gdyby ktoś miał problem i nie widział, gdzie zostawić psa na czas wyjazdu, to ok. 20 km na pd-zach od Warszawy znajduje się Hotel dla psów U zoopsychologa http://www.psipensjonat.com.pl/o-nas/dojazd/ prowadzony przez panią, która jest psim psychologiem oraz jej męża. Psy mają więc zapewnioną fachową opiekę, a warunki bytowe też są bardzo dobre - pojedyncze boksy w ogrzewanym pomieszczeniu oraz duży wybieg, aby psy mogły się wybiegać i wybawić z innymi psami. Korzystałam raz z usług tego hotelu i byłam zadowolona (mój pies chyba też).

Ja slyszałam bardzo pozytywne opinie na temat tego Pensjonatu dla Psów pod Warszawą. Pani Magdalena Pawlak, która prowadzi Hotel, wydaje się być bardzo pozytywną kobietą. Poza tym jako psia psycholożka na pewno bardzo dobreze wie, jak zająć się pieskiem ;Wink nie oszukujmy się, teraz, w sezonie wyjazdów na narty, lepiej pozostawic psa w hotelu... bo na stoku raczej mu się nie spodoba Wink 
Hotele dla psów będą opisane na portalu http://www.psypies.pl
Czy to taki dobry pomysł z tymi hotelami dla pieska? A nie będzie tesknił?