Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Pies z okropnymi bólami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak wyżej. Pies ma 14 lat, zawsze był aktywny jak szczeniak, jest to rasa mieszaniec. Problem ma taki, że gdy ma zrobić "kupkę" to leci mu z odbytu coś o wyglądzie wody, nie ma siły wejść po schodach a nawet podnieść nogi do "sikania" więc robi to jak suczki. Gdy leży raczej strasznie go boli, wygląda na to, że ma mocne skurcze w okolicy brzucha. Nie je, pije też rzadko małe ilości, gdy się napije to wymiotuje pianą. Boję się, że się odwodni. Proszę o pomoc.
ludzie kiedy wy się nauczycie?? Psu coś dolega, ma jakieś widoczne objawy, a ty zamiast iść z nim do weterynarza szukasz pomocy na forum?? Nikt ci przez internet nie postawi diagnozy, nie poda sposobu jak leczyć psa. Od tego jest WETERYNARZ. Psa trzeba zbadać, zrobić mu badania krwi, usg, i być może jeszcze jakieś inne. Badania, które pomogą w postawieniu diagnozy i wdrożeniu leczenia. Zamiast się zastanawiać, zabierz psa do weta, a jeśli nie dasz rady ze względu na stan psa, zamów wizytę do domu. A nie proś o pomoc tu na forum
Dokładnie tak jak o tym mowa powyżej, jedyne co można zalecić w takiej sytuacji to jak najszybciej udać się do weterynarza, każdy dzień zwłoki jest na niekorzyść psa. Napisz jeszcze czy zmienialiście mu dietę? Jaką karmę aktualnie mu podajecie?
Wszelkie dolegliwości występujące u pieska najlepiej omówić ze specjalistom. Może być to jakaś poważna choroba lub uraz. Na pewno takie osoby jak weterynarz ortopeda Warszawa https://www.wetmedic.pl będą wiedzieć co jest zwierzaczkowi i zastosują odpowiednie leczenie.