Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Operacja dla psa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie mój pies musi przejśc cieżką operacje niestety te koszty mnie przerażają.. nie wiecie co zrobic w tej sytuacji? Są jakies zniżki? A może powinnam pomyśleć o jakiejś chwilówce? Byliscie kiedyś w podobnej sytuacji?
Aj rozumiemy w jakiej sytuacji się znajdujesz. Wiadomo, że zdrowie pupila jest bardzo ważne dlatego może warto jest pomyśleć o pożyczce? Oferujemy bezpieczne oraz szybkie chwilówki. Już w ciągu 5 min można otrzymać nawet 5 tysięcy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Życzymy zdrowia dla psa!
Współczuję sytuacji z pieskiem :Sad Na Twoim miejscu też bym starała się zrobić wszystko, żeby tylko psiak z tego wyszedł i mógł zostać poddany operacji, nawet jeśliby trzeba było się zadłużyć. A kiedy już piesek będzie po operacji to możesz kupić dla niego specjalne akcesoria pooperacyjne, czy nawet ubranka - https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Zdrowie-i-...e-566.html Dzięki nim nie będzie się drapał czy gryzł w miejscu zrastania się rany po operacji i nie wyrwie sobie szwów.