Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Co na dzień dziecka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim!
Macie może już pomysł na prezent dla dziecka? A może już coś kupiliście? Mam dylemat czy kupić dziecku zestaw do malowania czy klocki konstrukcyjne z Cobi https://cobi.pl/. Ma być to prezent dla 5-letniego chłopca. Co myślicie? Jakie jest Wasze zdanie?
A ja wolę, żeby dziecko coś ciekawego zobaczyło, dlatego też na dzień dziecka zabrałam swoją pociechę na pokaz ognia. Jest to naprawdę wspaniałe widowisko, które syn jeszcze przez długi, długi czas wspominał Big Grin Polecam każdemu Wink
A może prezent zgodny z tematyką forum czyli szczeniak? Moje dzieciaki marzą o piesku i coraz bliżej jestem tego, żeby faktycznie im pieska sprawić. Oglądałam już nawet dobre hodowle psów rasy Shih Tzu, gdzie oferują szczeniaki po zdrowych rodzicach - http://nowofundlandy.com.pl/ bo takie psy właśnie mnie interesują. Z małym pieskiem nie będzie zbyt dużo zachodu jeśli chodzi o spacery czy opiekę nad nim nawet jak nas nie będzie. Do tego wyglądają naprawdę słodko i mają przyjazne usposobienie. Myślę, że dla mnie to nawet będzie większa frajda żeby takiego pieska posiadać niż dla dzieciaków.