Psy pies. Forum o psach
Owczarek niemiecki - Wersja do druku

+- Psy pies. Forum o psach (http://forum.psy-pies.com)
+-- Dział: Psy w potrzebie (http://forum.psy-pies.com/Forum-Psy-w-potrzebie)
+--- Dział: Psy do adopcji/znalezione (http://forum.psy-pies.com/Forum-Psy-do-adopcji-znalezione)
+---- Dział: zachodniopomorskie (http://forum.psy-pies.com/Forum-zachodniopomorskie)
+---- Wątek: Owczarek niemiecki (/Watek-Owczarek-niemiecki--152)Owczarek niemiecki - admin - 2013-02-27

NIesamowita historia wyrzuconego psa

Kochani prosimy Was o pomoc w znalezieniu domu dla około rocznego psa w typie Owczarka niemieckiego. Psa wyrzucono z samochodu nocą w środku miasta. Według opisu świadków zdarzenia pies gnał za samochodem ale niestety nie dał rady go dogonić… Został potrącony przez inny samochód. Miał problem z tylnymi łapkami, widać, że cierpiał. Włóczył się przy szosie , miał trudności z poruszaniem się. Kładł się przy ławeczkach ustawionych na placu i strasznie zawodził.
Patrząc w jego oczy można wyczytać całą historię widać, że nie jest mu obce uczucie głodu i chłodu. Pies został wywieziony i porzucony. Nagle był zdany tylko na siebie, niechciany, na nieznanym terenie.
Dzięki Ewie, która ma równie dobre serce, piesek może u niej zostać na jakiś czas ale pilnie szukamy dla niego domu stałego.
Pies jest bardzo młody i niezwykle życzliwy w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Na pewno będzie świetnym przyjacielem domu. W sprawie adopcji prosimy o kontakt z TOZ Świdwin tel.: 694 339 639 lub email: toz.swidwin@wp.pl

adopcja psów