Psy pies. Forum o psach
Szkolenie psów w Lesznie - Wersja do druku

+- Psy pies. Forum o psach (http://forum.psy-pies.com)
+-- Dział: Wszystko o psach (http://forum.psy-pies.com/Forum-Wszystko-o-psach)
+--- Dział: Szkolenie Nauka (http://forum.psy-pies.com/Forum-Szkolenie-Nauka)
+--- Wątek: Szkolenie psów w Lesznie (/Watek-Szkolenie-ps%C3%B3w-w-Lesznie)Szkolenie psów w Lesznie - Aport- szkolenie psów - 2014-01-14

Mam na imię Marita i wraz ze swoim psem Dikonem regularnie staruję w zawodach Obedience. W szkoleniu dużą wagę przykładam do radości psa ze wspólnej pracy. Pracuję pozytywnymi metodami, indywidualnie dostosowując trening do psa.

Więcej informacji o mnie: http://www.aport.ct8.pl

Zapraszam na szkolenie Smile
RE: Szkolenie psów w Lesznie - Petservice_pl - 2014-01-31

Dzięki za informację oraz namiar,bo to może przydać sie każdemu Użytkownikowi na forum,który nie ma pojęcia o szkoleniu i nie wie od czego zacząć. A ile kosztuje taki cały cykl,możesz podać szczegóły?


RE: Szkolenie psów w Lesznie - Aport- szkolenie psów - 2016-06-21

(2014-01-31, 17:23)Petservice_pl napisał(a): Dzięki za informację oraz namiar,bo to może przydać sie każdemu Użytkownikowi na forum,który nie ma pojęcia o szkoleniu i nie wie od czego zacząć. A ile kosztuje taki cały cykl,możesz podać szczegóły? 
Szkolenie odbywa się raz w miesiącu w weekend (piątek, sobota i niedziela) koszt to 140 zł. Najlepiej obserwować moją stronę internetową lub Facebooka, tam zawsze są podane najnowsze terminy zajęć Smile
[Obrazek: 29wwoar.png]


Nowy adres strony internetowej:
www.aport.com.pl