Psy pies. Forum o psach
Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl - Wersja do druku

+- Psy pies. Forum o psach (http://forum.psy-pies.com)
+-- Dział: Pozostałe zagadnienia (http://forum.psy-pies.com/Forum-Pozosta%C5%82e-zagadnienia)
+--- Dział: Off Topic – forum luźne (http://forum.psy-pies.com/Forum-Off-Topic-%E2%80%93-forum-lu%C5%BAne)
+--- Wątek: Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl (/Watek-Identyfikator-dla-psa-odporny-na-warunki-atmosferyczne-Engrave-pl)Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl - Engrave - 2014-11-25

Uprzejmie zapraszam do odwiedzenia strony Engrave.pl. Oferuję tam możliwość wybijania wojskowych dog tagów. Z jakiego powodu piszę na tym forum? Bowiem jedną z ofert punktu sprzedaży są identyfikatory dla zwierząt. Niezwykle pomocne blaszki, jakie Wasz ulubieniec powinien zawsze mieć na spacerze. Na blachach jesteśmy w stanie wytłoczyć adres oraz kontakt do właściciela. W razie zguby, znalazca będzie wiedział, do kogo się zgłosić. Nasze dwa owczarki także noszą wybite blachy na każdym spacerze i wybiegu.

Cena kompletu z wybiciem jest mała - na pewno bezpieczeństwo Waszych pociech jest ważniejsze. W następstwie tego gorąco zapraszamy do zamawiania adresówek. W cenie zestawu jest blaszka, kółko do przypięcia, guma wyciszająca (silencer) osiągalna w 6 kolorach do wyboru oraz naturalnie wybicie dowolnego tekstu.

Adresówki wolno zamawiać na stronie internetowej http://engrave.pl/produkt/adresowki-identyfikatory-zwierzat-wybiciem/ Na domenie internetowej odnajdziecie galerię i formularz zamawiania. Zlecenia realizujemy na bieżąco - z całego serca zapraszamy.
RE: Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl - monpr45 - 2015-02-13

Ktoś już to ma? Bo jestem ciekawy jakościSmile


RE: Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl - Petservice_pl - 2015-04-24

Znajomy ma i chwali sobie,to znaczy moim zdaniem bardzo fajnie to wygląda ale w przypadku większych ras psów jak Owczarek Niemiecki,bez wątpienia dodaje im uroku i stanowi ozdobę. Ciekawe tylko czy faktycznie jest tak odporny na warunki atmosferyczne jak o tym mowa powyzej.


RE: Identyfikator dla psa odporny na warunki atmosferyczne - Engrave.pl - oskarsonag - 2017-09-25

Bardzo ciekawy wygląd, może założę mojemu wariatowi Smile