Psy pies. Forum o psach
Operacja dla psa - Wersja do druku

+- Psy pies. Forum o psach (http://forum.psy-pies.com)
+-- Dział: Wszystko o psach (http://forum.psy-pies.com/Forum-Wszystko-o-psach)
+--- Dział: Wypoczynek (http://forum.psy-pies.com/Forum-Wypoczynek)
+--- Wątek: Operacja dla psa (/Watek-Operacja-dla-psa)Operacja dla psa - Adamo - 2018-02-12

Witajcie mój pies musi przejśc cieżką operacje niestety te koszty mnie przerażają.. nie wiecie co zrobic w tej sytuacji? Są jakies zniżki? A może powinnam pomyśleć o jakiejś chwilówce? Byliscie kiedyś w podobnej sytuacji?


RE: Operacja dla psa - MiniCredit - 2018-02-12

Aj rozumiemy w jakiej sytuacji się znajdujesz. Wiadomo, że zdrowie pupila jest bardzo ważne dlatego może warto jest pomyśleć o pożyczce? Oferujemy bezpieczne oraz szybkie chwilówki. Już w ciągu 5 min można otrzymać nawet 5 tysięcy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Życzymy zdrowia dla psa!


RE: Operacja dla psa - WioLka34 - 2018-03-26

Współczuję sytuacji z pieskiem :Sad Na Twoim miejscu też bym starała się zrobić wszystko, żeby tylko psiak z tego wyszedł i mógł zostać poddany operacji, nawet jeśliby trzeba było się zadłużyć. A kiedy już piesek będzie po operacji to możesz kupić dla niego specjalne akcesoria pooperacyjne, czy nawet ubranka - https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Zdrowie-i-profilaktyka-psow_Ubranka-pooperacyjne-i-buty-ochronne-566.html Dzięki nim nie będzie się drapał czy gryzł w miejscu zrastania się rany po operacji i nie wyrwie sobie szwów.