Psy pies. Forum o psach

Pełna wersja: Darmowa strona z opiniami i ocenami lekarzy wet. grafiki lekarzy i zapisy na wizyty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Vetlike

http://www.vetlike.pl

https://www.facebook.com/VetlikePL/ Projekt jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Vetlike jest to darmowa platforma internetowa, na której użytkownicy mogą zapisywać się na wizyty weterynaryjne przez internet redukując kolejki, czas poświęcony na wizytę i koszty związane z procesem rezerwacji. Użytkownicy mogą również wyszukiwać najlepszych lekarzy weterynarii z całej Polski na podstawie opinii użytkowników naszej strony.

Zainteresowanych zapraszam do rejestracji dzięki czemu wyeliminujemy problem związany z szukaniem dobrego weterynarza w dowolnym regionie Polski.

Aktualnie jestem zainteresowany promocją Vetlike, żeby informacja o tym portalu dotarła do jak największej ilości opiekunów zwierząt i lekarzy weterynarii, a lajków na fb nie chcemy kupować. Potrzebuję rejestracji w naszym portalu żeby go „rozkręcić”. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, bardzo szybka - nie trzeba podawać wrażliwych danych.


Strona ponadto zastępuje programy weterynaryjne do zarządzania placówką i usługami lekarzy weterynarii. Dzięki byciu na Vetlike.pl lekarze promują swoje usługi i zwiększają ilość klientów. Na stronie planujemy przyczynić się istotnie do wsparcia potrzebujących zwierząt, schronisk czy inicjatyw dla zwierzaków.

Możliwości naszej platformy jest więcej (wymienione zostały w opisie na Facebookowym profilu).


Jeżeli Was zainteresuje to zapraszam serdecznie :)
hmm, naprawdę fajna stronka, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku! Smile

______________
wykończenia wnętrz